• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira te “Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dh ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode.

Pozicionohet në një zonë që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Çmimi i qirasë 400 euro/muaj.

ID : PRO5204
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera tek "Fusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
450 € / Muaj
ID: PRO4875 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira kati I tretë i një vile prane “Fushes se aviacionit “ 3+1+2

Tirana, Fusha e Aviacionit
500 € / Muaj
ID: PRO4391 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 198 m2 Kati: 3

Jepet me qira apartament modern tek \'\'Fusha e Avicaionit\'\'

Tirana, Fusha e Aviacionit
1,000 € / Muaj
ID: PRO3566 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 168 m2 Kati: 5