• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 189 m2

Apartament 3+1 në shitje në rrugën “Mine Peza”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ka një sipërfaqe bruto prej 189 m2 dhe sioerfaqe neto 156.5 m2

Ka organizim dhe planimetri shumë të rregullt, të gjitha dhomat kanë dalje në ballkone
Apartamenti disponon gjithashtu një post parkimi

Ndodhët në rrugën kryesore që lidh sheshin me qendren e Tiranës, në vijë të drejtë,nëpërmejt rrugës “Mine Peza”.

Nga ana fuksionale kemi 3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit.

Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm.

Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike .

Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Cmimi i shitjes 1450euro/m2

Totali 274050 euro

ID : PRO5203
Adresa: Rruga Mine Peza
Qyteti: Tirana
Zona: Rr.' Mine Peza'
Cmimi:274,050 €
Sipërfaqja: 189 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2