• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 104.24 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje ne "OASIS Residence"

Apartamenti ka një siperfaqe bruto 104.24 m2 dhe sipërfaqe neto 91 m2

Ndodhet në katin e III-të objektit

Në Oasis Residence do të gjeni hapsirën e gjelbëruar për të cilën kemi kaq shumë nevojë, dy kate parkimi të nëndheshëm dhe i ndodhur në një pozicion gjeografik tepër strategjik, në një nga zonat me zhvillim më të shpejtë në Tiranë përgjatë viteve të fundit.

Në çdo apartament është aplikuar organizimi më optimal i hapësirës, për të krijuar hapësira sa më komode për banorët e saj.

Apartamenti ndodhet në fazë ndërtimi

Cmimi i shitjes 1050 euro/m2

Totali 109.452 euro

ID : PRO5202
Adresa: Oasis Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:109,452 €
Sipërfaqja: 104.24 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin “Sima Com” Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
152,250 €
ID: PRO5192 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.8 m2

Apartament 1+1 për shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
82,750 €
ID: PRO5187 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje ne "OASIS Residence"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
109,452 €
ID: PRO5156 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104.24 m2 Kati: 3