• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 109.83 m2
  • Kati: 2

Duplex në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Duplex-i ka një sipërfaqe parcele prej 150 m2, sipërfaqe totale 109.8 m2, sipërfaqe verandë 11 m2

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, një tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.


Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min.

Cmimi i shitjes 190000 euro

ID : PRO5199
Adresa: Turquoise Marina
Qyteti: Durrës
Zona: Hamallaj
Cmimi:190,000 €
Sipërfaqja: 109.83 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2