• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 102 m2

Dyqan në shitje te “Kompleksi Deliorgji”

Dyqani ka një sipërfaqe prej 101.5 m2

Ndodhet në katin 0 të pallatit

Organizohet në ambient Open Space dhe tualet

Ndodhet ne nje nder zonat me elitare te Tiranes, pasi kompleksi eshte ne rritje e siper dhe eshte perfekte per biznese te ndryshme.

Ka hyrje nga perpara si dhe ambjent te shfrytezueshem per reklamim.

Cmimi i shitjes 5500 euro/m2

Totali 558250 euro

ID : PRO5198
Adresa: Kompleksi Deliorgji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:558,250 €
Sipërfaqja: 102 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1