• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 134 m2

Apartament 2+1 me qira në “Lake Land” Farkë

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 134 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme
Disponon dhe dy poste parkimi

Punimet jane te nje cilesie shume te mire me fasade veshur me mermer dhe pjesa e hapesirave te brendshme me gips dhe te termoizoluara me lesh guri.

Rezidenca ka sistem sigurie, pishine per banoret, dritare termo dopio xham.

Vend perfekt prane rrugeve kryesore qe lidhin qytetin

Ndërtim cilësor me sistem elektrik, hidraulik të teknologjisë së lartë

Hapësirë e gjelbër dhe relaksuese.

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO5180
Adresa: Lake Land
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 134 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2