• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 151 m2
  • Kati: 3

Apartament 3+1 me qira në “Lake Land” Farkë

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 151 m2

Ndodhet në katin e III-të të një ndërtimi të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Punimet jane te nje cilesie shume te mire me fasade veshur me mermer dhe pjesa e hapesirave te brendshme me gips dhe te termoizoluara me lesh guri.

Rezidenca ka sistem sigurie, pishine per banoret, dritare termo dopio xham.

Vend perfekt prane rrugeve kryesore qe lidhin qytetin

Ndërtim cilësor me sistem elektrik, hidraulik të teknologjisë së lartë

Hapësirë e gjelbër dhe relaksuese.

Cmimi i qirasë 1000 euro/muaj

ID : PRO5094
Adresa: Lake Land
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Farkes
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 151 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Liqeni I Farkës”

Tirana, Liqeni i Farkes
550 € / Muaj
ID: PRO5008 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 3