• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 81.30 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 81.30 m2 dhe sipërfaqe neto prej 68.10 m2

Pozicionohet në katin e I-rë banim të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në një kompleks në ndërtim me punime shumë cilësore, I pajisur me termoilozim dhe hidroizolim

Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne shtator te 2023

Cmimi I shitjes 1600 euro/m2

Totali 130080 euro

ID : PRO5062
Adresa: Gjimnazi Partizani
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles "Partizani"
Cmimi:130,080 €
Sipërfaqja: 81.30 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
135,472 €
ID: PRO5400 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84.67 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në rrugën "Ali Pashë Gucia"

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
101,984 €
ID: PRO5292 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63.74 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje pranë Gjimnazit “Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
107,840 €
ID: PRO5039 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67.40 m2 Kati: 1