• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira ne “Durrës” pranë Shëtitores Taulant

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti

Është i mobiluar në mënyrë shumë cilësore stil modern, i pajisur me të gjithë elektroshtepiaket duke ofruar të gjithë kushtet e nevojshme për një jetese komode.

Cmimi i qirasë 500 euro/muaj

ID : PRO5061
Adresa: Shetitorja Taulant
Qyteti: Durrës
Zona: Durres
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Jepet apartament pushimi me qera tek Kompleksi “Giardino” pranë shkëmbit të Kavajës.

Durrës, Durres
30 € / Nata
ID: PRO1980 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1