• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71.02 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje te kompleksi ‘’Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71.02 m2 dhe sipërfaqe neto 62.30 m2

Është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore dhe cilësore në Tiranë

Fusha e Aviacionit poicionohet në një zonë relaksi dhe lehtësisht të aksesueshme në Tiranë.

Kompleksi sjell pranë jush Komoditet, Cilësia të Lartë Ndërtimi, Fasada të Termoizoluara, dhe për fëmijët Hapësira të Gjelbëra dhe Pedonale.

Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

Totali 85224 euro

ID : PRO5060
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:85,224 €
Sipërfaqja: 71.02 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te kompleksi ‘’Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
130,824 €
ID: PRO5059 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109.02 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Grand Park Residence”

Tirana, Fusha e Aviacionit
87,250 €
ID: PRO4585 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
121,030 €
ID: PRO4460 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.03 m2 Kati: 10