• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 109.02 m2

Apartament 2+1 në shitje te kompleksi ‘’Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 109.02 m2 dhe sipërfaqe neto 96.63 m2

Është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore dhe cilësore në Tiranë

Fusha e Aviacionit poicionohet në një zonë relaksi dhe lehtësisht të aksesueshme në Tiranë.

Kompleksi sjell pranë jush Komoditet, Cilësia të Lartë Ndërtimi, Fasada të Termoizoluara, dhe për fëmijët Hapësira të Gjelbëra dhe Pedonale.

Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

Totali 130824 euro

ID : PRO5059
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:130,824 €
Sipërfaqja: 109.02 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje te kompleksi ‘’Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,224 €
ID: PRO5060 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.02 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Grand Park Residence”

Tirana, Fusha e Aviacionit
87,250 €
ID: PRO4585 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
121,030 €
ID: PRO4460 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.03 m2 Kati: 10