• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira pranë “Gjimnazit Partizani”

Apartamenti ka një sipërfaqqe prej 90 m2

Ndodhet në katin e IV-të një pallati ekzistues pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon I mbylur me vetratë xhami

Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi I qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO5057
Adresa: Rruga Thanas Ziko
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles "Partizani"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4