• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Dyqan në shitje në “Green City" Astir

Dyqani ka një sipërfaqe prej 80 m2

Është i organizuar në një ambient open space dhe një tualet

Ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe të ndricimit.

Zona në të cilën ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar dhe një ndër komplekset më cilësore

Mund të përdoret për të gjitha llojet e bizneseve.

Cmimi i shitjes 2700 euro/m2

Totali 216000 euro

ID : PRO5056
Adresa: Green City, Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:216,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Qendër estetike parukeri në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
7,000 €
ID: PRO5055 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2

Shitet ambjent komercial me cmim OKAZION në ‘’Astir’’

Tirana, Unaza e Re, Astiri
54,000 €
ID: PRO3654 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 46 m2

Shitet dyqan 55 m2 rruga Teodor Keko në Astir.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
75,000 €
ID: PRO2351 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 1