• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 67.40 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë Gjimnazit “Partizani”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 67.40 m2 dhe sipërfaqe neto prej 56.50 m2

Pozicionohet në katin e I-rë teknik të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në një kompleks në ndërtim me punime shumë cilësore, I pajisur me termoilozim dhe hidroizolim

Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne shtator te 2023

Cmimi I shitjes 1600 euro/m2

Totali 107840 euro

ID : PRO5039
Adresa: Gjimnazi Partizani
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles "Partizani"
Cmimi:107,840 €
Sipërfaqja: 67.40 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
135,472 €
ID: PRO5400 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84.67 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në rrugën "Ali Pashë Gucia"

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
101,984 €
ID: PRO5292 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63.74 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
130,080 €
ID: PRO5062 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81.30 m2 Kati: 1