• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 306.7 m2

Vilë në shitje pranë “TEG”

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 360 m2 dhe sipërfaqe totale ndertimi 306.7 m2

Vila organizohet në dy kate

Kati -1 ka një sipërfaqe prej 90.2 m2 dhe organizohet në dy poste parkimi dhe një ambient ndihmës

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 92.2 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, ambient ngrenjie taulet dhe verandë

Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej 124.3 m2 dhe organizohet në një tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Vila ndodhet në një ndër zonat më ideale për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit, vetem pak minuta nga qendra e Tiranës.

Cmimi i shitjes 530000 euro

ID : PRO5020
Adresa: Teg
Qyteti: Tirana
Zona: TEG
Cmimi:530,000 €
Sipërfaqja: 306.7 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë në shitje me cmim okazion në “Rolling Hills”

Tirana, TEG
Kontakto për cmimin
ID: PRO5814 Dhoma: 5 Tualetet: 7 Sipërfaqja: 517.3 m2

Vilë në shitje me cmim okazion në “Rolling Hills”

Tirana, TEG
Kontakto për cmimin
ID: PRO5353 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 496 m2

EXCLUSIVE ! SHITEN 2 SUPER VILA IDENTIKE, PRANE TEG-ut

Tirana, TEG
Kontakto për cmimin
ID: PRO4855 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 399 m2 Kati: 3