• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira te “Liqeni I Farkës”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2

Pozicionohet në katin e III-të të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe ofron një pamje fantastike të liqenit

Ofron dhe një post parkimi

Cmimi i qirasë 550 euro/muaj

ID : PRO5008
Adresa: Liqeni i Farkes
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Farkes
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira në “Lake Land” Farkë

Tirana, Liqeni i Farkes
1,000 € / Muaj
ID: PRO5094 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151 m2 Kati: 3