• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 132 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Siperfaqja totale e apartamentit është 132 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet në katin e II-të një pallati të ri

Ndodhet pranë “Portit të Vlorës” me pamje nga deti

Disponon dhe një post parkimi

Apartamenti është një opsion perfekt për pushimet tuaja.

Cmimi I shitjes 290000 euro

ID : PRO4942
Adresa: Porti Vlore
Qyteti: Vlorë
Zona: Vlorë
Cmimi:290,000 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2