• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Brryli”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Pozicionohet në katin e dytë të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi më vete, dy dhoma gumi, një tualet dhe dy ballkone

Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Zona ofron të gjitha facilitet për një jetese komode

Cmimi 45.000 lekë

ID : PRO4941
Adresa: Rruga Bardhyl
Qyteti: Tirana
Zona: Brryli
Cmimi:370 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira përballë ‘’Maternitetit të ri’’ pranë Brrylit

Tirana, Brryli
500 € / Muaj
ID: PRO3792 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 96 m2 Kati: 4