• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64 m2

Pozicionohet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Orinetimi i apartamentit është Jug duke mundesuar ndricim natyral gjatë pjesës më të madhe të ditës

Ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO4939
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
ID: PRO4965 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
ID: PRO4955 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4954 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 4