• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 114 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode

Pozicionet në një zonë shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet si supermarket, spitale, shkolla etj

Cmimi i qirasë 550 euro/muaj

ID : PRO4938
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 114 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
ID: PRO4965 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
ID: PRO4955 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4954 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 4