• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”

Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 60 m2

Ndodhet ne katin e II-të teknik të një pallati të ri me ashensor.

Është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët, një dhomë gjumi, tualet, korridor dhe një ballkon

Apartamenti jepet bosh per zyra ose klinike

Pozicionohet shume pranë qendrës së Tiranës

Çmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO4937
Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Haxhi Dalliu
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Ambient për qira në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”

Tirana, Rruga Haxhi Dalliu
350 € / Muaj
ID: PRO4908 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament me qira 1+1 në ‘’Rrugën Hysen Dalliu’’ mbrapa Universitetit të Shkencave të Natyrës’’.

Tirana, Rruga Haxhi Dalliu
400 € / Muaj
ID: PRO3834 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78 m2

Apartament me qira 1+1 në ‘’Rrugën Hysen Dalliu’’ mbrapa Universitetit të Shkencave të Natyrës’’.

Tirana, Rruga Haxhi Dalliu
400 € / Muaj
ID: PRO3833 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2