• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 164 m2
  • Kati: 7

Apartament 3+1 me qira te Rruga Ura pranë Rajonit te Policisë Nr.4

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 164 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Apartamenti jepet me qira bosh, per zyra, klinike, studio fotografie etj

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO4936
Adresa: Rruga Ura
Qyteti: Tirana
Zona: Kinostudio
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 164 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
350 € / Muaj
ID: PRO6646 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
330 € / Muaj
ID: PRO6645 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Kinostudio”

Tirana, Kinostudio
420 € / Muaj
ID: PRO6143 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 3