• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 45 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira ditore në “Rrugën e Durrësit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 45 m2 dhe pozicionohet në katin e IV-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, dhe një tualet.

Ndodhet në një zone mjaft të aksesueshme, shumë pranë Hotel Coloseut

Cmimi: 45 euro/nata

ID : PRO4890
Adresa: Rruga e Durresit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Durresit
Cmimi:45 €
Sipërfaqja: 45 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Garzoniere me qira ne “Rrugën e Durrësit”

Tirana, Rruga e Durresit
340 € / Muaj
ID: PRO4027 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 35 m2 Kati: 4

Jepet me qira partament 1+1 në rrugën e “Durrësit”.

Tirana, Rruga e Durresit
330 € / Muaj
ID: PRO3351 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 4

Jepet me qira apartament 1+1, tek Piaca.

Tirana, Rruga e Durresit
380 € / Muaj
ID: PRO2657 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2