• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 155 m2

Vilë në shitje në “Next to Vala Mar” Hamallaj

Vila ka një sipërfaqe trualli prej 478 m2, sipërfaqe ndërtimore mbi tokë 155 m2 m2, sipërfaqe verande 35.70 m2, sipërfaqe oborri 379.26 m2, sipërfaqe nentoke 100.7, sipërfaqe kati 0 72.90 m2, sipërfaqe kati 1 82.10 m2

Kati nëntokë i apartamentit organiozhet në një hapësirë open space që mnd të përdoret si lavanteri dhe palestër në varësi të dëshirës

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë

Pas suksesit të Vala Mar Residences, ku shërbimet e ndryshme që ofrohen, facilitetet në kompleks dhe hapësirat e gjelbra janë të prekshme, një tjetër rezidencë me vila dhe apartamente po i shtohet bregdetit të Adriatikut për t’u kthyer në destinacionin e ri.

Next to Vala Mar… po vjen edhe me më shumë mundësi për të gjithë, më i madh dhe me një pafundësi shërbimesh dhe ambientesh argëtimi në plazhin e bukur të Hamallajt. Kjo zonë është shndërruar në pak vite në një destinacion të lakmuar për të pushuar dhe për të jetuar, falë natyrës që të ofron si dhe për vijën e gjatë e të gjerë bregdetare

Risia e këtij projekti i cili e bën edhe më shumë tërheqës dhe të admirueshëm është një hapësirë ujore për mjetet lundruese që do të përshkojë gjithë kompleksin dhe do ketë akses direkt në det.

Ashtu si edhe në projektin e parë, kompleksi do të ndërtohet me materialet dhe teknologjinë e fundit duke ndjekur dhe zbatuar standardet më të larta të ndërtimit, për një jetesë sa më komode dhe të qetë, kjo edhe falë shërbimit të sigurisë së lartë 24/7.

Duke qenë në një zonë me një distancë të afërt dhe me infrastrukturë, shtëpia e zgjedhur në Next to Vala Mar është më e thjeshtë për t’u frekuentuar dhe për t’u përdorur.

Dhurata më e mirë që mund t’i bëni vetes dhe familjes është pikërisht një shtëpi buzë detit si alternativa ideale për “arratisjet” larg përditshmërisë së zhurmshme.

Cmimi i shitjes 400.000 euro

ID : PRO4862
Adresa: Hamallaj
Qyteti: Durrës
Zona: Shallvaret
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 155 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

EXCLUSIVE ! SHITEN 2 SUPER VILA IDENTIKE, PRANE TEG-ut

Tirana, Shallvaret
Kontakto për cmimin
ID: PRO4855 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 399 m2 Kati: 3

Vile ne shitje ne "Ibe te Poshtme"

Tirana, Shallvaret
250,000 €
ID: PRO4806 Dhoma: 4 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 494 m2

Vilë ne shitje ne “Laprakë”

Tirana, Shallvaret
200,000 €
ID: PRO4185 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 200 m2