• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 3
  • 450 m2

Vilë në shitje në “Petrelë”

Vila ka një sipërfaqe trualli prej 3000 m2 dhe sipërfaqe ndërtmi prej 450 m2

Organizohet në dy kate

Kati përdhe organizohet në tre dhoma gjumi secila me garderobën e saj, tualete, lavanteri dhe një dhomë e madhe me hyrje nga jashte dhe brenda

Kati i parë është I organizuar në ambientin e ndenjies, ambient ngrenie dhe kuzina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e teknologjisë së fundit shumë cilësore, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Vila ka nje stil të veçantë punimi me gure dhe dru duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohte dhe mikpritëse me oborr me gjelberim.

E gjithë shtepia është me sistem ngrohje-ftohje me kaldaja, të gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare të markave te fundit dhe shumë cilësore, vetratat triple xham me super izolim akustik dhe termik.

Punimi jashtem i viles eshte me gure dhe material kundra lageshtires.

Cmimi i shitjes 900000 euro

ID : PRO4859
Adresa: Petrele
Qyteti: Tirana
Zona: Petrelë
Cmimi:900,000 €
Sipërfaqja: 450 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në “Petrelë”

Tirana, Petrelë
835,000 €
ID: PRO5219 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 295.5 m2