• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 4

Duplex me qira pranë ”Zogut të Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2

Pozicionohet në katin e IV-të të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me shumë shije dhe me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar dhe që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode

Cmimi i qirasë 500 euro/muaj

ID : PRO4858
Adresa: Zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Dubleks 3+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
700 € / Muaj
ID: PRO4912 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 3