• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor

Është i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë pranë “Zogut të Zi”

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4837
Adresa: Zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Ring Center”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5593 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
700 € / Muaj
ID: PRO5576 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9

Apartament 2+1 me qira te Ring Center

Tirana, Zogu I Zi
400 € / Muaj
ID: PRO5287 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3