• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 43 m2
  • Kati: 10

Garsoniere në shitje te “Square 21”

Garsonierja ka një sipërfaqe prej 43 m2

Pozicionohet në katin e X-të të objektit

Organizohet ne ambient ndenjie, gatimi dhe fjetjeje, tualet

Garsonierja është e mobiluar me shumë gusto me te gjitha orenditë e nevojshme

E përshtatshme për airbnb

Cmimi i shitjes 103000 euro

ID : PRO4836
Adresa: Square 21
Qyteti: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Cmimi:103,000 €
Sipërfaqja: 43 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 10