• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Zogu I Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Pozicionohet në katin e VI-të të një objekti të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoam gjumi, dy tualete dhe bsllkon

Apartamenti ka një arredim mjaft lukzos me të gjitha orenditë e nevojshme, I pabanuar më parë

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 179900 euro

ID : PRO4832
Adresa: Zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:179,900 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
115,000 €
ID: PRO6164 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë “ Zogut të Zi ”

Tirana, Zogu I Zi
149,500 €
ID: PRO5888 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje te “Mozaiku i Tiranës”

Tirana, Zogu I Zi
98,000 €
ID: PRO5711 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 6