• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira në “Fresk”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2

Nodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon

Është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komde

Pozicionet në njëzonë të qetë dhe lehtësisht të aksesueshme

Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO4829
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4