• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 për zyra te “Komuna e Parisit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2

Ndodhet në katin e II-të teknik

Organizohet në dy ambiente pune dhe një tualet

Ambientet kanë investime shumë cilësore të bëra nga vetë pronari I ap, si parketi, tualeti etj.

Cmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO4818
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Zyrë me qira prane Stadiumit Dinamo

Tirana, Komuna e Parisit
550 € / Muaj
ID: PRO4571 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 69 m2

Jepet me qera ambient per zyra

Tirana, Komuna e Parisit
300 € / Muaj
ID: PRO1494 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Zyrë me qira pranë Komunës së Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
300 € / Muaj
ID: PRO862 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 125 m2