• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 7

Super apartament 3+1 me qira në “Qendër” të Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2, dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e VII-të banim të një ndërtimi të ri te vitit 2021 me punime tepër cilësore, si sistem chiller, parket etj
Ka shumë dritë dhe diell dhe cdo orendi shtëpiake është e re.

Ofrohet dhe mundesi parkimi, tek i njejti objekt
Çmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO4817
Adresa: Rruga e Dibres
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 7