• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 73 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Irfan Tomini”

Ka një sipërfaqe prej 73 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues të mirëmbajtuar

Organizohet një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ka nevoje për investim

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 73.000 euro

ID : PRO4776
Adresa: Rrua Ifran Tomini
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Irfan Tomini
Cmimi:73,000 €
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 ne rrugen "Irfan Tomini"

Tirana, Rruga Irfan Tomini
52,000 €
ID: PRO4223 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2