• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në “Laprakë”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe pozicionohet në katin e VII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe dy ballkone

I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe që oforn të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi I shitjes 65000

ID : PRO4771
Adresa: Blloku Gintash
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7