• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Dibrës”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Ndodhet në katin e I-rë banim të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Pozicionohet në një zonë mjaft të mirë pranë Vilës Gold vetem 5 minuta nga qendra e Tiranës

Apartamenti është I mobiluar me shumë shije dhe me të gjitha orenditë e duhura

Cmimi i qirasë 580 euro/muaj

ID : PRO4770
Adresa: Vila Gold
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:580 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rruga Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
0 € / Muaj
ID: PRO4521 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2

Apartament 2+1 me qira në “Rruga Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
0 € / Muaj
ID: PRO4520 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Apartament me qira 3+1+2 tek “Kompleksi Halili”

Tirana, Rruga e Dibres
700 € / Muaj
ID: PRO4238 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2