• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 229 m2

Vilë ne shitje në “Astir”

Vila është e organizuar në dy kate + oborr

Sipërfaqja e parcelës ndërtimore është 540 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 229 m2

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 115 m2, dhe është i organizuar në një sallon të madh, një kuzhinë dhe tualet

Kati i parë është i organizuar në tre dhoma gjumi, një tualet dhe tre ballkone


Vila ka dhe një garazh si dhe mundësi parkim të disa makinave.

Ndodhet në nje zonë shumë te mirë dhe të aksesueshme, në Unazën e re të Tiranës,

Mund të shfrytëzohet për banim, biznes ose ndërtim

ID : PRO4699
Adresa: Unaza e re, Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 229 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2