• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma, një tualet dhe ballkon

Ka një sipërfaqe prej 75m2 dhe ndodhet në katin e V-të

Apartamenti është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në një zonë mjaft të mirë

Cmimi i qirasë 350 euro/muaj

ID : PRO4689
Adresa: Ring Center
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira prane Mozaikut Te Tiranes

Tirana, Prane Zogut te Zi
340 € / Muaj
ID: PRO4732 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Zogu I Zi, pranë “Ring Center “

Tirana, Prane Zogut te Zi
700 € / Muaj
ID: PRO4576 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
400 € / Muaj
ID: PRO4513 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2