• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Dyqan me qira ne Rr.”Pjeter Budi”

Dyqani ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.

I pershtatshem per zyre, klinike, kancelari ose sallon.

I pozicionuar buze rruges kryesore.

Cmimi: 30.000 leke/muaj

ID : PRO4645
Adresa: Rr. "Pjeter Budi"
Qyteti: Tirana
Zona: Qyteti Studenti
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient komercial me qira tek “Qyteti Studenti”

Tirana, Qyteti Studenti
500 € / Muaj
ID: PRO4216 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 200 m2