• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 5

Apartament 4+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka një sipëfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues

Apartament është një mundësi shumë e mirë investimi, mund të konvertohet lehtesisht në një apartament 1+1 dhe 2+1

Orientimi i apartamentit është jug-lindje-perëndim

Cmimi I shitjes 120.000 euro

ID : PRO4643
Adresa: Supermarket Joena
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Mozaikut te Tiranes

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
95,000 €
ID: PRO4662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
136,000 €
ID: PRO4611 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Super apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi "Magnet"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
95,000 €
ID: PRO4537 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2