• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 66 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në “Vasil Shanto”

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në zonën e Vasil Shantos.

Ka një sipërfaqe prej 66 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues shumë të mirëmbajtur

Orinetimi I apartamentit është Jug

Çmimi i shitjes 73000 euro

ID : PRO4614
Adresa: Vasil Shanto
Qyteti: Tirana
Zona: Vasil Shanto
Cmimi:73,000 €
Sipërfaqja: 66 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5