• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 300 m2

Vilë ne shitje mbrapa “Selvisë”

Vila është e organizuar në dy kate, podrum, ambient ndihmës dhe oborr

Sipërfaqja e parcelës ndërtimore është 160 m2, sipërfaqe totale ndërtimi 300 m2 dhe ambient ndihmës me sipërfaqe 25 m2

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe është i organizuar ne ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Kati i pare ka një sipërfaqe prej 100 m2 , është e organizuar në një ambient ndenjie,dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë.

Podrum me sipërfaqe 100 m2 qe mund të përdoret për magazinim ose si garazh
Vila ka dhe një garazh si dhe mundësi parkim të disa makinave.

Ndodhet në nje zonë shumë te mirë dhe të aksesueshme, shumë pranë rrugës së Dibrës, mbrapa Selvisë

Mund të shfrytëzohet për banim ose biznes.

Çmimi i shitjes 250 000 euro

ID : PRO4609
Adresa: Pranë Selvise
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Selvisë
Cmimi:250,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2