• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 270 m2

Vile me qira në “Long Hill” Residence

Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën Long Hill Residence.

Një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje te mrekullueshme

Vila është e organizuar në dy-kate.

Sipërfaqja e trualli prej 505 m2, dhe ndertim prej 270 m2.

Eshte e mobiluar me shume shije, e projektuar me arkitekte dhe me pamje fantastike

Vila disponon gjithashtu poste parkimi

Cmimi I qirase 4000 euro/muaj

ID : PRO4300
Adresa: Long Hill
Qyteti: Tirana
Zona: Long hill
Cmimi:4,000 €
Sipërfaqja: 270 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3