• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’ tek “Fiori di Bosko”

Ndodhet në katin e VIII-të,

Ka nje siperfaqe prej 95 m2

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është i sapomobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne nje nder komplekset me te reja dhe me te mir ate zones

Cmimi 600 euro/ muaj perfshire taksa

ID : PRO4297
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
ID: PRO4278 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4262 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 107 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2