• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 24 m2

Parkim ne shitje pranë “Vasil Shanto”

Shitet post parkimi prane “Vasil Shantos” prane Ish Kesh-it

Ka nje siperfaqe prej 23.50 m2

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri

Mund te perdoret gjithashtu si magazine dhe ka mbyllje me qepen

Cmimi 14.000 euro

ID : PRO4282
Adresa: Vasil Shanto
Qyteti: Tirana
Zona: Vasil Shanto
Cmimi:14,000 €
Sipërfaqja: 24 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0