• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 138 m2

Ambient komercial me qera ne Bllok

Siperfaqja: 138m2

Organizohet ne tre ambjente, nje kuzhine dhe nje tualet.

Ambienti ndodhet ne katin perdhese te nje ndertese te re ne rrugen kryesore.

E pershtatshme per zyra me nje mundesi te mire reklamimi.

Cmimi: 1700 Euro pa taksa

ID : PRO4259
Adresa: Blloku
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:1,700 €
Sipërfaqja: 138 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1