• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 101 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1 tek Rr. "Jordan Misja"

Pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ri me ashensor

Apartamenti shitet i mobiluar dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Ndodhet në një zonë të aksesueshme, ne nje kompleks shume cilesor

Siperfaqja: 101m2

Cmimi: 141400 Euro

ID : PRO4218
Adresa: Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:141,400 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125.7 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53.4 m2 Kati: 4