• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit të Mirë’’

Apartamenti është I organizuar në ambjent ndenje dhe ngrënie,dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon.

Ndodhet në katin e III-të banim të një pallati të ri

Ka një sipërfaqe prej 97 m2

Apartamenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne një vënd strategjik, përballë fakultetit, me dalje direkte në rrugën

Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO4205
Adresa: Prane Universitetit Zoja e Keshillit te mire
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3