• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 94 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Ndodhet në katin e VIII-të, me një sipërfaqe prej 94 m2

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi

Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.

Cmimi 700 euro/ muaj

ID : PRO4202
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4168 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94.2 m2