• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera kat vile 2+1 ne Rr. "Myslym Shyri"

Siperfaqja: 75m2

Organizohet ne nje aneks me vete, dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Preferohet te jepet per zyra

Ka mundesi parkimi

Cmimi: 500 Euro

ID : PRO4193
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2