• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1900 m2

Tokë ne shitje ne “Priske te Madhe”

Ka nje siperfaqe prej 1900 m2

Ndodhet ne nje zone shume te mire ne qetesi dhe larg zhurmave e qytetit

Eshte e pershtatshme për ndërtim vilash

Disponon certifikate pronesie

Çmimi i shitjes 41800 euro

ID : PRO4186
Adresa: Priske e Madhe
Qyteti: Tirana
Zona: Priske e Madhe
Cmimi:41,800 €
Sipërfaqja: 1900 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0